Pro klienty

Spolupráce rodičů se ZDVOP

IMG_1967Jako zákonní zástupci dětí umístěných do našeho zařízení jste pro nás partnery při hledání efektivní a nejúčinnější pomoci vašim dětem. Prioritní jsou pro nás vždy zájmy dítěte, primárními klienty jsou pro nás děti. Jako rodiče jste pro děti velmi důležití, rádi bychom s vámi tedy navázali intenzivní spolupráci při hledání řešení návratu dítěte domů. Každému dítěti vytváříme individuální plán rozvoje ochrany dítěte. Vždy se snažíme rodiče aktivně zapojit do tvorby tohoto plánu. Pokud se nám z nějakého důvodu nepodařilo vás kontaktovat, ozvěte se nám (kontakty jsou uvedené zde) a domluvíme se na dalším postupu.

Zvažuji využití služeb ZDVOP

Pokud nejste zatím našimi klienty a váháte, zda naše služby potřebujete, naleznete potřebné informace na stránce Potřebuji služby ZDVOP. Podporu při přípravě dítěte na pobyt u nás naleznete na této stránce, případně nás neváhejte kontaktovat. Využít můžete také materiál vytvořený pro děti přímo za tímto účelem – ke stažení zde.

Jsem rodič, blízký dítěte ve ZDVOP

Pokud je aktuálně Vaše dítě umístěné v našem ZDVOP, jsou pro Vás určené především informace o průběhu a realizaci návštěv. Zejména u starších dětí doporučujeme články na téma trávení času návštěv a přístup k dítěti.

Top